Hazır Rulo Çim

1. Kalite Hazır Rulo Çimler…

Hazır rulo çim  üretimini yaptığımız kendi tarlalarımızdan; adresinize kadar teslim ederiz. İhtiyacınız varsa çim uygulamasını da yaparak; Bahçelerinize hayat katarız..

Neden Hazır Rulo Çim ?

Hazır rulo çim , tohum olarak alıp ekme işlemlerine göre çok daha avantajlı ve düşük maliyetlidir. Çünkü alacağınız ve ekeceğiniz çim tohumları; Yanlış bakım, sulama hataları, toprak çeşidi ve tohumun kalitesine göre bazı sorunlar çıkartarak; istediğiniz sonuçları almanıza engel olabilir. Hatta bazı zamanlar doğru bakım, doğru sulama ve doğru toprak çeşidi kullanmanıza rağmen bile çimlerin daha tohum halindeyken yandığı (toprağa çıkmadığı) görülen durumlar arasındadır.

Hazır Rulo Çim Nasıl Serilir?

Hazır rulo çimler ; Fotoğraflarda görüldüğü gibi tarlamızdan kesim makinelerimiz ile rulo halinde kesilerek; bahçenize veya mekanlarınıza halı gibi serilir. Serim işlemlerinden önce eğer ihtiyaç varsa; bahçenize gübreli toprak serimi, tesviyesi yapılır. Serimden sonra ise; Metal silindirler ile serilen çimlerin üzerinden geçilerek; Rulo çimin toprağa tam teması ve içeride hava kalmaması sağlanır.

Hazır Rulo Çim Yetiştirme

Hazır rulo çimlerimiz kendi ithal tohumlarımızı 5 farklı çeşit olarak ve organik gübreli topraklarla tarlalarımıza uygun mevsimlerde diker, filizlendikten sonra ilaçlama, bakım ve zamanında sulama işlemleri ile yetiştirir, tarlalarımızda yetişen ve satışa uygun hale gelen hazır çimlerimizi; rulo çim kesme makinelerimizle keserek, istediğiniz alanlara serimini yaparız.

Hazır Rulo Çim Serimi ve Bakımı

Hazır rulo çimler kesim esnasında kökü ile birlikte ortalama 4-5 cm toprağıyla kesildiği için uygun zeminlere serildiğinde maksimum 5 gün içerisinde yeni yerlerine kök salarak canlılığını devam ettirirler.

Serilen çimler; iyi düzenlenmiş bir sulama sistemi ve doğru bakımlarla yıllarca yeşilliğini ve canlılığını korur!

Hazır Rulo Çimlerimizin Kalitesi

Garden Peyzaj & Rulo Çim olarak kullanmış olduğumuz çimler 1. kalite, uzun ömürlü çimlerdir.

-Baskıya,
-Gölgeye,
-Güneşe,
-Darbelere karşı dayanıklı çim tohumlarından üretilmektedir.Hemen Ara